Header Viktoria Wiik.3

Velkommen til vår nye kokk – Viktoria Wiik

Velkommen til vår nye kokk – Viktoria Wiik

Vi ønsker velkommen til vår nye kokk, Viktoria Wiik! Sammen med kjøkkensjef Irene utgjør hun en superduo som skal kokkelere mye god mat her på høyfjellssenteret.

Viktoria kommer fra Oslo og har tidligere studert lærerutdanning i Trondheim.

I 2024 tok hun en TimeOut ved Fjellbibelskolen her hos oss – en opplevelse som gav mersmak på både stedet, fellesskapet og livet med Gud. Kombinert med lysten til å prøve noe helt nytt, og en interesse for matlaging, ble dette motivasjonen til å søke stillingen som kokk på Hemsedal Høyfjellssenter. Og det er vi veldig glade for!

Da vi spurte hva som får Viktoria til å smile, svarte hun: nordlyset! Vi håper derfor på noen klare netter her på fjellet fremover.

Vi gleder oss til å ha Viktoria med på laget, og ser frem til mange gode måltider og minner sammen på senteret.

Del dette!

Meld deg på nyhetsbrevet

Anbefalt for videre lesing